İletişim : 08508403181

E-Posta : destek@barkodlusatisyazilimi.com

Barkod Programı

Aktifsatış barkodlu satış programı nedir?

 

Aktifsatış ile mağazanızdaki her ürün sisteme kaydedildikten sonra Pratik bir şekilde müşterilerinize barkod okuyucu ile ürünü okuttuktan sonra satışını gerçekleştirerek fiş verebilirsiniz. Programın "Stok" özelliği de mevcut olduğu için işyerinizde mevcut olan ürünlerin toplam satış ve alış fiyatlarını anlık olarak görebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş raporlama özelliği ile herhangi bir tarihte yaptığınız satışları, harcamaları, iade işlemlerini görebilirsiniz. Programın aynı zamanda "Kasa giriş çıkış" özelliği de mevcuttur. Bu özellik sayesinde kasa girişi yapabilir veya harcamalarınızı kasa çıkışı yaparak gider olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca veresiye özelliği de mevcut olan yazılımımızda veresiye ile satış yapabilirsiniz.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

1 - Tamamen web tabanlı çalışan bir barkod sistemi (Bilgisayarınız çalınırsa, bozulursa veya çökerse bile programınıza hiçbir zarar gelmez ayrıca programa akıllı telefonunuzdan da ulaşarak günlük ciro ve raporları görebilirsiniz.)

2 - Hazır veritabanı veriyoruz (Programı almak isteyen müşterilerimize Örneğin kırtasiye işleten bir firma için hazır 50.000 çeşit ürün girili veritabanını veriyoruz böylece siz ürünleri tek tek girmek zorunda kalmıyorsunuz sadece satış yapacağınız zaman fiyatlarını güncelleyebilirsiniz.)

3 - Tüm işlemler tek ekranda (Kasa giriş çıkış, Stok, Satış, Raf etiketi yazdırma, Fiş basma ve Veresiye satış gibi işlemler için ayrı ayrı program kullanmaktan sıkılanlar için.)

4 - Cari Satış Modülü (Veresiye satış yapan firmalar için Cari satış modülü ile aynı zamanda veresiye defteri olarak da kullanabilirsiniz.)

5 - Kritik Stok uyarısı (Stoğu azalan ürünler anında ekranınızda belirsin.)